Лументо Дами Лето Сарафан V Вратот Миди Фустани Краток Ракав Одмор Партија Фустан Жени Повик Кафтан Цветни Печати Црвено Л
  • Обновено

Лументо Дами Лето Сарафан V Вратот Миди Фустани Краток Ракав Одмор Партија Фустан Жени Повик Кафтан Цветни Печати Црвено Л

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цветен Принтдизајн : Неправилен Раб, Копче, Чипка, Наборен Боја : Црна, Зелена, Црвена, Сина(По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandexneckline : V Должина На Ѓердан : Должина На Средниот Ракав : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.