Женски Летен Обичен Бохо Сарафан Полка Шпагети Ремен В - Вратот Течни Миди Фустани
  • Обновено

Женски Летен Обичен Бохо Сарафан Полка Шпагети Ремен В - Вратот Течни Миди Фустани

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пријателски Совети : . МАТЕРИЈАЛ : Полиестерска ткаенина, мазна и мека, пријателска за кожата и дише, удобна за носење, машина за перење. Големина : S/M/L/XL/XXL. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : боемски стил целосен Цвет Печатење V - вратот без грб долг лизгачки фустан со прилагодливи ремени, слободно време и мода. Применлив Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Спецификација . (1 инч=2,54 см). ПЕТ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL/XXL за жени од сите форми и големини. Содржина На Пакетот. Должина На Здолниште : Целосна Должина. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не. Ако не сте сигурни која големина да ја изберете, проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПРИМЕНЛИВА ПРИГОДА : Погодна за лето, секојдневен живот, крајбрежје, плажа, патување за одмор, вечера, ноќен клуб, роденденска забава, собирање пријатели.