Примарно Злато Каратно Жолто Злато Крст Врзи Так
  • Обновено

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Крст Врзи Так

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покажете ја вашата љубов кон вашата вера со Овој такт За Вкрстена вратоврска, изработен во 14 каратно жолто злато. Додадете значаен и привлечен акцент на вашиот изглед со оваа религиозна вратоврска од 18х12мм.Метална Тежина : 0,40 Грама Накит Тип : Фино Додаток Тип : Вкрстена Вратоврска Такгендер : Машки метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 18мм х 12ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Цврсто.