10ctw не'рѓосувачки челик со сив јаглерод
  • Обновено

10ctw не'рѓосувачки челик со сив јаглерод

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој прстен од не'рѓосувачки челик .10 CTW мери 8мм и нуди уникатен изглед со наклон дизајн и сиво јаглеродно влакно. Овој прстен е сигурен дека ќе донесе стил на која било облека. Машки дијамантски акцент не'рѓосувачки челик со сив прстен од јаглеродни влакна.