С. Поло Асн. Машки кратки ракави со врат со вратот
  • Обновено

С. Поло Асн. Машки кратки ракави со врат со вратот

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

САД Поло Асн. Машка маица V-врат е идеален додаток на вашите омилени фармерки во мирување. Совршено е да се носи во секое време за опуштен изглед кој има јасно поставено тревога. Завршете го вашиот обичен изглед со патики или облечете го со блејзер за повеќе полирана завршница. САД Поло Асн. Машка маица со вратот е машинска миење и е многу лесна за одржување. И во 100% памучен дрес, тоа е бескрајно удобно стилско парче што сакате да го носите секој ден. Моделот е приближно. 6 '1 "Носење големина M. v-neckline; кратки ракави. Мало зашиено лого на горниот лев градите. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% памучен дрес. Машината што се мие. Увезено.