Маица со долг ракав на Georgeорџ и Големиот машка маичка, 2-пакет, до големина 5xl
  • Обновено

Маица со долг ракав на Georgeорџ и Големиот машка маичка, 2-пакет, до големина 5xl

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Убаво двојно! Одете на две со пакет маици од Раглан од Georgeорџ. Оваа двојна машка машка ракава за ракави ве одржуваат покриени и удобни во класичен, обичен стил. Зачувајте и зачувајте со вашите омилени бои! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи екипаж со големина М. Долги ракави. 65% рециклиран полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Машки екипа на екипажот Раглан маици од Georgeорџ. 65% рециклиран полиестер, 35% памук. Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само не-хлорско белило кога е потребно . Tumble Dry Sway. Ниско железо. Не користете омекнувач на ткаенини. Направено на Хаити. Ребречки екипаж со долг ракав. Класично удобно.