Машка маица за мажи во Georgeорџ
  • Обновено

Машка маица за мажи во Georgeорџ

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вежбање до викенд, ништо не го победи обичниот стил на краткиот ракав со кратки ракави на Georgeорџ во модерна, боја блокирана шема. Флексибилна ткаенина за вклопување и влага ви помагаат да ве одржуваат удобно и суво без разлика каква е вашата активност. Исклучиво на. Материјал : 65% рециклиран полиестер/35% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Полу-опремено. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : кратки раглански ракави. Џебови : Ниту. Маица со краток ракав од Georgeорџ.