Боите На Диош Поставуваат Модерни Корисни Пегли Заштитна Обвивка На Главата На Топката, Пегла За Глава
  • Обновено

Боите На Диош Поставуваат Модерни Корисни Пегли Заштитна Обвивка На Главата На Топката, Пегла За Глава

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Диош 8 Бои 10 парчиња/Поставете Модерни Корисни Пегли Заштитен Капак На Главата На Топката, Пегли За Глава Изработени од висококвалитетен материјал од неопренови кој е флексибилен и издржлив за долготрајна употреба. Ефикасно за заштита на клубот и спречување на абење за да можете да го користите по своја волја. Секоја покривка има проѕирен пластичен прозорец за гледање што го прикажува бројот на пеглите.