Метеоролошката Станица Чадор Стил 56МБ, 1. КТ
  • Обновено

Метеоролошката Станица Чадор Стил 56МБ, 1. КТ

DEN 319.04

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одличен чадор кој обезбедува голема покриеност за да ве покрие вас и пријателот. Овој Чадор За Автоматско Преклопување На Метеоролошката Станица се отвора автоматски со притискање на копче до дарежлив лак од 56 инчи. Цврстата челична ветроупорна рамка и контурната гумена рачка за држење додаваат издржливост и удобен стисок.Име на брендот : Метеоролошка Станица Боја : Избрани Дизајн : Класичен Дијаметар : 56 во. Тип на производ : Голф Чадор Број Во Пакет : 1 Пк Рамка Материјал : Челик Чадор Крошна Материјал : Полиестер Функција : Автоматски Отворена Големина : Две Лица Лак : 56". Должина : 21". Дијаметар На Крошна : 49". Автоматско Отворање. Ветроупорна Рамка. Стил : Преклопување. Големина : Две Лица. Боја : Избрани Комбинации. Материјал Од Ткаенина : 190 Полиестер. Панели : 8. Ребра : Фиберглас. Вратило : Челик. Рамка : Челик. Појавување На Сигурен Зафат Гумени Рачка. Вклучува Торба За Носење Мрежа.