Рисвил Четка За Голф Голф Клуб Четка За Чистење, Средство За Чистење Жлебови За Голф Со Чистење На Шила
  • Обновено

Рисвил Четка За Голф Голф Клуб Четка За Чистење, Средство За Чистење Жлебови За Голф Со Чистење На Шила

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ќе бидете во подобар контакт со топката, што ќе резултира со подобар лет со топка и повеќе обратна ротација.[Двојна четка глава]најлон четка глави се користат за чистење на дрво, додека челични жица влакната се користат за четкање на железо. Дизајнот на текстурата може да обезбеди дополнителна контрола и влечење, што ќе ви донесе добро искуство; линијата на патент што може да се повлече може лесно да се поврзе На вашата торба за голф.[Лесен за употреба]ergономскиот дизајн прави алатката за жлеб за голф клуб да се чувствува удобно и удобно за држење.[Моќно чистење]Моќно чистење за оптимална ротација на топката и подобар контакт, влакната за брзо и ефикасно чистење на пеглите додека сте на патеката, Остар избор за тврдоглава нечистотија и нечистотија во жлебовите.Карактеристики : [Висок квалитет]рачката е изработена од исклучително издржлива пластика за да ја зголеми силата, но има ergономска мека гумена рачка која обезбедува удобност дури и при примена на висок притисок на чистење.