Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Печата риба“ од риба „Морски живот“ - зелена, жолта боја
  • Обновено

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Печата риба“ од риба „Морски живот“ - зелена, жолта боја

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Печата риба“ од рибината “морски живот - зелена, жолта пеперутка риба другарка, е вешто изработено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Наутички дизајн со морска животна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.