Трговска марка ликовна уметност „боја Блум IV“ платно уметност од odоди Фукс
  • Обновено

Трговска марка ликовна уметност „боја Блум IV“ платно уметност од odоди Фукс

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Истакнати бои : бела, жолта, сива, сина, кафеава, винска светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија.Уметник : Jodi Fuchs Subject : Abstract Style : Bold & Eclectic Modern Product Type : Gallery-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има жолто црвено и сина боја што ја пополнува рамката. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.000 слики годишно.