Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints „Traveling Wings“ инсекти - бело, сиво
  • Обновено

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints „Traveling Wings“ инсекти - бело, сиво

DEN 704.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Патувачки крилја, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Traveling Wings' Insects - Бело, сиво : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на инсекти за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.