Пакет На Фиберглас Засилен Црн Најлон Брод Кука Клипови За Чамци
  • Обновено

Пакет На Фиберглас Засилен Црн Најлон Брод Кука Клипови За Чамци

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фиберглас засилена црна најлонска конструкција. Прицврстува со помош на # 8 завртки (не се вклучени). Држи брод кука столбови до 1-1/2" дијаметар. Цена по пакување од 2. Пакет од 2 Фиберглас Засилени Црна Најлон Брод Кука Клипови за Чамци.