Маринко ТВ-Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Излез Со Пролет Натоварен Капак
  • Обновено

Маринко ТВ-Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Излез Со Пролет Натоварен Капак

DEN 639.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Со Пролет Натоварен Капак Од Маринко. Овој излез за кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА е КАБЕЛ RG-6 со завршени краеви дизајнирани да ви овозможат да го додадете или замените постоечкиот ТВ или интернет кабел. Ако барате квалитетен производ што ќе ви служи во годините што доаѓаат, не барајте понатаму. Маринко ТВ97-Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Излез Со Пролет Натоварен Капак.