Вајткап С-1936цблу Тежок Стол Монтирање Месинг Риболов Гимбал-1 Цевка
  • Обновено

Вајткап С-1936цблу Тежок Стол Монтирање Месинг Риболов Гимбал-1 Цевка

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вајткап С-1936цблу Тежок Стол Монтирање Месинг Риболов Гимбал-1" Цевка. Вајткап, Ад. е компанија основана во 1972 година. Ние сме активни како увозник, производител, извозник и дистрибутер, главно се занимаваат со хардвер и водовод производи. Хромиран месинг риболов гимбал. Монтира на цевка со дијаметар од 1 инчи. Четиринасочно вртење.