Аптоко Мажи Жени Зимски Топли Ракавици, Водоотпорни Водоотпорни Анти-лизгачки Термички Екран На Допир Ракавици, Подароци За Денот На Вљубените
  • Обновено

Аптоко Мажи Жени Зимски Топли Ракавици, Водоотпорни Водоотпорни Анти-лизгачки Термички Екран На Допир Ракавици, Подароци За

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Екран На Допир Со Висока Чувствителност-Ракавиците На Екранот На Допир Обложени со проводен материјал на допир на делот од палецот и показалецот,ви овозможуваат да користите телефон,таблет,паметен часовник,панели на екранот на допир на автомобилот без да ја изложувате раката на студено време, но држете ги прстите топли и суви додека ги користите уредите.Спецификација : Материјал : најлон велеткарактеристики : Екран На Допир, Ветроупорен и Живот Водоотпорен.Спортски ракавици на отворено совршени за трчање, возење велосипед, качување, возење, пешачење, возење, пукање риболов.