Топлина Задржувач Ракавици
  • Обновено

Топлина Задржувач Ракавици

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштитете се од елементите со ракавици за Задржување На Топлина tietwear®. Конструкцијата на топлинска изолација и четканата постава ќе ве стоплат цел ден. Машинско перење на нежен циклус, без белило, сува сува ниска топлина. Увезени. Детали : . - 82% Акрилик, 16% Полиестер, 2% Спандекс. - Дланка : Пвц Зафат. - Испраќање пораки прст и палец . - Држачи За Дланки . - Топлинска Изолација . - ОСФМ застани. Испраќање пораки прст и палец. Држачи За Дланки. Совршен За Сезоната на Лов.