Патолав Женски Цврст Отворен Преден Мек Џебен Џебен Капут Надворешна Облека Кардиган
  • Обновено

Патолав Женски Цврст Отворен Преден Мек Џебен Џебен Капут Надворешна Облека Кардиган

DEN 144.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Патолав Женски Цврст Отворен Преден Мек Џебен Џебен Капут Кардиган. Пол : Жени/Женски/Девојка. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. Тоа е лесна, лесна за дишење, лабава, еластична, мека удобна ткаенина што дише. Модниот дизајн прави да изгледате поладно, личност! за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Пролет / лето/aut/зима, совршен натпревар, за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Женски Цврст Отворен Преден Мек Џебен Џебен Капут Надворешна Облека Кардиган. Жените плус големина дозвола, жените дозвола, женска облека.