Женски Кардигани Обвиткан Преден Отворен Плетен Кардиган Цветни Отпечатоци Кимоно Обичен Долг Ракав Лесен Кардиган Со Џебови Темно Сива Л
  • Обновено

Женски Кардигани Обвиткан Преден Отворен Плетен Кардиган Цветни Отпечатоци Кимоно Обичен Долг Ракав Лесен Кардиган Со Џебови

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

02" должина : 87см/34.+Прилика : овој производ е совршен за секојдневно, на плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека.64" рамо : 44см/17. Ќе ги имате сите што ве гледаат додека го газите овој бивол кариран долг кардиган низ целиот град! Спарете плетен кардиган со фармерки и чизми и сигурно ќе привлечете внимание со вашиот симпатичен стил!.61" Должина : 88см/34.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.00" рамо : 45. Основната Карирана Кардиганска Кошула е Одличен Додаток на секоја Гардероба. Совети Рачно Миење Во Ладна Вода Одделно, Висат Сува.87" ракав : 68. Тартан Карирана Шема Печатени Долги Кардигани, Меко Плетено Копче Со Долги Ракави Надолу обвиткан кардиган, Лесен за спарување со блузи и Фармерки и Стилска Чизма за Пристоен Изглед.08" ракав : 67cm/26.97" должина : 92cm/36.29" Ракав : 65.22"стил : мода, лежерен софтвер материјал : изработен од Висококвалитетен Материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од Мека Ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен За Облекување или полетување, удобен за носење во текот на целиот ден.20" Должина : 89cm/35.91" ракав : 62., тоа е најдобриот избор за подароци содржина на пакетот : 1 X Должина на женска кардиганска блуза : редовен опсег на Грешки 1-3cm Gender : Womenените X Различни монитори Ќе имаат мала разлика во бојата,ве молиме Немајте предвид Тип на шема : Печатените Удобни И Разноврсни Кардигани Се изработени од растеглива ткаенина што дише,не премногу густа или тенка, добро се вклопуваат и се одржуваат пријатно.