Ројалов Женски Џемпер Мода Краток Плетен Кардиган Со Долги Ракави Лабаво Едноградно Палто
  • Обновено

Ројалов Женски Џемпер Мода Краток Плетен Кардиган Со Долги Ракави Лабаво Едноградно Палто

DEN 767.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

20" големина : xl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 130см/51.72" Должина : 61см/24.90" должина : 65см/25.61"Големина : Л САД : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 124см/48.82" ракав : 47см/18.50" должина : 64см/25. Добредојдовте поладно време во најкул плетен џемпер на " блок!".59"како да се мие : рачно МИЕЊЕ ЛАДНО,ВИСАТ ИЛИ ЛИНИЈА суво4.18" ракав : 48см/18. Совршен за улица, секојдневен, забавен, сигурен сум Дека ќе ви се допадне Тип На шема : Сезона На Печатење : Пролет,Aut и Зима карактеристики : 1.