Женски Летен Моден Круг На Вратот Дијамант Печатени Глуждот Долг Фустан Зелена Л
  • Обновено

Женски Летен Моден Круг На Вратот Дијамант Печатени Глуждот Долг Фустан Зелена Л

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Женски Летен Круг Вратот Дијамант Печатење Појас Појас половината коленото должина Фустан . . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. . . Карактеристики : . . ❥ Материјал : памук и спандекс. дише и удобно. ❥ Карактеристики : облека удобна мека. ❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. . ❥Случајно одговара за повеќето форми на телото, направи да изгледате повеќе мода и трендовски. ❥Костум за забава,одмор, одмор, патување, улична облека или какви било други прилики што ви се допаѓаат. . Информации за производот : . . Пол : Жени. . Должина : редовно. . Стил : Секојдневен,моден. . Повод : Секојдневно, Секојдневно. . . . . . . . . . . . . . И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД. . Пакетот вклучува : 1 Парчиња Фустан. . Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. . . . . . . . Жените Се Облекуваат.