Ајомет Фустан За Жени V Вратот Вечер Партија Тенок Прашка Фустан
  • Обновено

Ајомет Фустан За Жени V Вратот Вечер Партија Тенок Прашка Фустан

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Коктел Фустан За Жени Секси V Вратот Вечер Партија Тенок Прашка Фустан Жените Неправилни Долги Ракави Секси V Вратот Вечер Партија Тенок Прашка Фустан. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 25х15х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Мекиот И Растеглив Материјал е Совршен За Пролет, Лето, Aut и Зима. ТКАЕНА ПЛЕТЕНА ТКАЕНИНА : Овој Тип На Ткаенина Не Покажува Дамки Од Пот Или . Тој е Лесен, Дише, Тече и не Гледа. Триење и Прилепување погодно за Кожата. Овој Фустан Беше Дизајниран Целосно Имајќи Го Предвид Летото, А Со Секој Детал Се Внимаваше Да се Направи Миди. Облечете Го Многу Лесно Со Која Било Комбинација Од Накит од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки Или Дури И Патики.Стави На Појас и Тоа Ќе Изгледа Одлично. Метод На Перење : Рачно Перење Или Машинско Перење, Се Препорачува Миење Со Облека Со Слична Боја За Да Се Избегне Боење. Не Избелувајте.