Дуртебеуа Памучни Кардигани За Жени Отворени Предни Плетени Култури Кардиган Џемпер
  • Обновено

Дуртебеуа Памучни Кардигани За Жени Отворени Предни Плетени Култури Кардиган Џемпер

DEN 398.08

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од висококвалитетни полиестерски и памучни материјали, меки, пријателски за кожата и дишат. Класичниот дизајн на Предниот Дел за Отворање е лесен за носење или за полетување. Класичен отворен преден дизајн, тенок обликување за сите типови на тело. Овие кардиган со отворен фронт е разумен начин да ја надополните вашата лесна облека, обезбедува дополнителна топлина, ве штити од сонце и ветер. Погоден за пролет, лето или aut. Црните и морнаричките цврсти бои никогаш не бледнеат мода и млади.Класичен кардиган блузи, тоа е доволно долго за покривање на плен. Совршено е со миди здолниште, блуза и слаби фармерки или хеланки и тежина што можете да ја носите дури и кога е малку потопло.Изгледа одлично со високи потпетици, чизми или облечени сандали секојдневно, погодно за секојдневна работа, секојдневно носење, шопинг, забава или какви било прилики.Стилски Кардигански Врвови кои виесакате да ја носите цела година. Најдобар подарок за себе, вашиот добар пријател, вашата мајка ! ! ! Questares quollar, Долг Ракав, Широка Лабава Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Цврст, Палто . Јака : јака надолу. Пол : Жени Материјал : Полиестер. Точка Специфики.