Луксплум Женски Џемпер Врвови Со Скокач Со Долги Ракави Еднобојни Плетени Џемпери Секојдневна Работа Со Пуловер Црни
  • Обновено

Луксплум Женски Џемпер Врвови Со Скокач Со Долги Ракави Еднобојни Плетени Џемпери Секојдневна Работа Со Пуловер Црни

DEN 447.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Материјал-100% Акрилик, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Х Женски Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.