Глонме Дами Џогер Постави Долги Ракави Две Облека Врвки Тренерки Сетови Фитнес Пуловер Маици Со Качулка И Спортски Панталони Дуксери Дуксери За Вратот Црвени М
  • Обновено

Глонме Дами Џогер Постави Долги Ракави Две Облека Врвки Тренерки Сетови Фитнес Пуловер Маици Со Качулка И Спортски Панталони

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа.Карактеристики : 1. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате. Повод-Женските Дводелни Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Овие Пролетни Есенски Тимови се Направени од Полиестерски Ткаенини. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате. Класична Гардероба Главна Тренерка. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 х Маици Со Качулка 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајн - Овој Есенски Комплети За Тренерки Вклучува Дуксери Со Качулка Со Долги Ракави И Панталони Со Висок Струк Со Џебови, Дуксери, Врвен Дизајн Со Цврста Боја, Панталони Со Лабаво Вклопување, Нога Со Зрак, Останува Ладно И Свежо. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.