Пбнбп Женски Блузи Летен Ден На Независноста на Жените 4 јули Печатење На Екипажот Вратот Ленти За Боење Ракави Кошули Секси Врвови За Жени
  • Обновено

Пбнбп Женски Блузи Летен Ден На Независноста на Жените 4 јули Печатење На Екипажот Вратот Ленти За Боење Ракави Кошули Секси

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесна растеглива и мека ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекстил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : 3/4 ракави јака : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Материјал : Овие врвови се направени од висок квантитет На Полиестер.Многу кул за носење многу ново за изгледот.