Предна Пешачка Дами Обични Летни Предни Џебови Кошули Со Копчиња Надолу Секојдневна Туника Кошула Жени Блуза На Плажа Со Еднобојна Боја
  • Обновено

Предна Пешачка Дами Обични Летни Предни Џебови Кошули Со Копчиња Надолу Секојдневна Туника Кошула Жени Блуза На Плажа Со Еднобојна

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Карактеристика : женските секојдневни блузи доаѓаат со дизајн на вратот v, затворање без ракави и предни копчиња, носете ги летните кошули и покажете го вашиот шармантен изглед4. Основниот Дизајн На Вратот И Копчето V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза со Ревер. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Без Ракави, Жени Секси Блуза За Вратот V, Жени Маици Со Еднобојна Маица Тип : Цврста Боја : Црна, Сива, Виолетова, Розова, Светло Розова, Темносина, Црвена Вино, Тексас Сина, Паун Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандексно Деколте : Должина На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови На Вратот V Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци.