Капрезе Дами Блузи Екипажот Вратот Маица Долг Ракав Маица Лабава Туника Блуза Еднобојна Маица Сина 2XL
  • Обновено

Капрезе Дами Блузи Екипажот Вратот Маица Долг Ракав Маица Лабава Туника Блуза Еднобојна Маица Сина 2XL

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Дизајн : Различна Графика За Избор. Дизајн-Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Маица Со Врат На Екипажот, Секојдневни Широки Долги Кошули Со Еднобојни Ракави, Трендовски и Шик. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Врвови На Вратот На Екипажот, Женска Секојдневна Маица, Долг Надуен Ракав Тип На Шема : Еднобојна, Ружа Боја : Кајсија, Црвено Вино, Црно, Сиво, Сино, Зелено(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Должина На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет,Aut,Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.