Женски Кошули Врвови Лето Едно Рамо Врвот Обичен Полка Точка Жакард Возбуда Блуза Врвот
  • Обновено

Женски Кошули Врвови Лето Едно Рамо Врвот Обичен Полка Точка Жакард Возбуда Блуза Врвот

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Блузи Со Едно Рамо За Жени/ Блуза Со Точки За Жени/Еластични Кошули За Половината За Жени/Возбудлива Блуза За Жени/Трендовски Блузи За Жени/Обични Маици За Жени/Вградени Блузи За Жени/Модна Блуза За Жени Облечени/Излегување Блузи За Жени/Кошули На Плажа За Жени/Боемска Блуза За Жени/Датум Ноќни Врвови За Жени/Летни Врвови За Жени Уникатни КАРАКТЕРИСТИКИ : Вградените Врвови Се Одликуваат Во Едното Рамо Со Лак Јазол ВРАТОВРСКА, го покажува Вашето Шармантно Деколте, Изгледа Повеќе Шик. Женски Маици Дизајнирани Со Детали За Возбуда, Покажува Повеќе Разиграни И Ласкави.89" должина : 56cm/22.Големина : S Биста : 90cm/35.16" Половината : 74cm/29.40" Половината : 67cm/26. Чадениот Стил На Половината Го Покажува Вашиот, Додека Ве Одржува Пријатно. Оваа Блуза Со Класичен Стил На Точка, Додава Чувство На Симпатичност И Сладост. Жените Едно Рамо Блуза За Секојдневно, Партија, Плажа, Патување, Одмор, Датира, Одмор, Одмор И Така Натаму.65" големина : xl биста : 109cm/42.