Stuple Industries живописно бизон пасење рурална ливада виолетова пејзаж сликарство авион црно лебдечки платно печатено wallид уметност, дизајн од Роберт acksексон
  • Обновено

Stuple Industries живописно бизон пасење рурална ливада виолетова пејзаж сликарство авион црно лебдечки платно печатено wallид

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Бизон; Животински свет; Цицач; Животно, рурално. Дизајн од Роберт acksексон.