СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Птица гнездо диви животни шума природа, соборени јајца Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Тан?
  • Обновено

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Птица гнездо диви животни шума природа, соборени јајца Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење

DEN 383.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : гнездо; гнездо на птици; јајца. Дизајн од Танија Содерман.