Декмод Браун Манго Дрво Рачно Изработени Декоративни Свеќа Фенер
  • Обновено

Декмод Браун Манго Дрво Рачно Изработени Декоративни Свеќа Фенер

DEN 388.96

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден само за внатрешна употреба. Современ стил. Воодушевете ги вашите гости и направете ја секоја пригода екстра посебна со додавање запалена или безгласна свеќа на овој фенер. Направено со цврста основа, совршено е за создавање елегантна атмосфера на врвот на вашата маса или наметка. Декмод Браун Манго Дрво Рачно Изработени Декоративни Свеќа Фенер прави совршен додаток на секој дом. Овој држач за свеќи за свеќи на подот е хармоничен мешавина од дрво од манго, проѕирно стакло и нерѓосувачки челик. Додадете моментална топлина и привлечен амбиент во вашиот дом со овој држач за кафеави и сребрени свеќи кој е одличен додаток на современиот ентериер. Фенерот за свеќи има димензии 9 L x 9 W x 48 H инчи и тежи 28,6 килограми. Овој прекрасен висок држач за свеќи во стилот на фенер има јасна врвна стаклена рамка на цврста дрвена основа. Единствено природно злато и кафеаво дрво од манго со зрно од природно дрво и фенер од свеќи со сребрен метал и проѕирно стакло. Оваа ставка бродови во 1 картон.Декмод Браун Манго Дрво Рачно Изработени Декоративни Свеќа Фенер е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Овој современ декоративен фенер за свеќи има правоаголна рамка од нерѓосувачки челик со квадратен врв.