Трендовски Метал Стакло Јаже Фенер Избрани 6 W, 5 H
  • Обновено

Трендовски Метал Стакло Јаже Фенер Избрани 6 W, 5 H

DEN 575.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ширина На Производот : 6". Еден кафез е обоен во бакар, а друг во злато. Тие изгледаат слично, но се разликуваат по боја. Еве го презентирањето на овој избран сет кој вклучува два држачи за свеќи. Ако сакате да ја украсувате вашата куќа со фенер, проверете што имаме за вас. Додадете во вашата надворешна поставка кога имате дел или прослава во вашиот тревник. Кога не се користат, овие фенери се толку убави што можат едноставно да се додадат во постојниот ентериер. Закачете го во дневната соба, спалната соба или кујната. Со овој фенер поставен во вашиот дом, можете да ги создадете тие магични моменти. Еве го презентирањето на овој избран сет кој вклучува два држачи за свеќи. Тие изгледаат слично, но се разликуваат по боја. Должина На Производот : 6".Трендовски Метал Стакло Јаже Фенер 2 Избрани 6 "W, 5" H. На врвот има рачка за јаже што може да се користи за да се суспендира за да се закачи. Дизајнирани во форма на кафез, овие фенери имаат цилиндричен држач за свеќи во центарот за држење свеќи. Боја : бакар и златна завршница : Сјајм Материјал : Железо, Стакло Висина На Производот : 5". Закачете го во дневната соба, спалната соба или кујната. Овој сет на фенери е издржливо изработен и ќе трае долго.