Беркли ТВ се залага за телевизори до големина на екранот со три отворени прегради за складирање, шпански сиво
  • Обновено

Беркли ТВ се залага за телевизори до големина на екранот со три отворени прегради за складирање, шпански сиво

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пенка за допир е вклучено за да помогне во заштитата на вашата инвестиција и да го зачувате изгледот на вашиот ТВ-штанд. Интегриран систем за управување со кабел CMS® се крие и управува со грозоморни жици и кабли. и други компоненти на АВ. Вклучен хардвер за ограничување на врвот за да помогне во спречување на несреќи и оштетување на ТВ -штандот.Да се ​​направи голема инвестиција во обичен, цврст стил, овој ТВ -штанд е оној за вас. 1 година ограничена гаранција. модерен дизајн со шпанска сива завршница, отворени странични ормани и стапала на стапалата. Лесно за склопување, вклучува упатства за сопственик и лесни за следење.