Мејвив Медисон модерен ТВ-штанд во средината на векот, Црн и даб
  • Обновено

Мејвив Медисон модерен ТВ-штанд во средината на векот, Црн и даб

DEN 3999.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Седнете и опуштете се со мебел што е класичен и модерен, од софи и столчиња до кревети и парчиња складирање. Mayview безвременски стил сега е достапен за целиот ваш дом. ТВ од средината на век од дрвото стои од Мејвив, ги прават филмските ноќи ветре. Со помал профил, се наоѓа на идеална висина за гледање во време на време на мала или голема телевизија до 65 инчи. Која би била ТВ -штандот без складирање на лизгачките врати отворени за да откриете прилагодливи полици, што значи дека можете да го прилагодите за да одговара на сите ваши потреби за складирање за забава. ТВ-штанд со низок профил со модерен допир од средниот век. Меламин од дрво е неверојатно издржлив и лесен. Може да зачува до 80 фунти и да вклучува центар за поддршка за дополнителна стабилност.