Вилсон персонал дуо Опти НФЛ голф топки зелени, зелени заливот Пакерс
  • Обновено

Вилсон персонал дуо Опти НФЛ голф топки зелени, зелени заливот Пакерс

DEN 559.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прославете ги „Грин Беј Пакерс“ со „ВИЛСОН“ Дуо Оптикс НФЛ голф топки во Грин. Полу-превозни корици во ултра-високи бои ги прават овие топки лесни за следење на летот и скоро невозможно да се изгуби на земја. Видливоста е дополнително засилена со мат финиш што го намалува сјајот. Duo Optix ви дава чувство, изгледот и перформансите што треба да ги издвоите на курсот. Полу-преводот со голема видливост на високо видливоста лесно ја следи топката во лет или брзо ја лоцирајте во сите видови на копнена обвивка мат финиш боја минимизирајте го сончевиот сјај од топката на адреса мекото, висока еластичност полибутадиен јадро Исклучително чувство и поцврст лет надвор од мета.