Наслов Брзина Голф Топки, Се Користи, Ааа Квалитет, Пакет
  • Обновено

Наслов Брзина Голф Топки, Се Користи, Ааа Квалитет, Пакет

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Помогнете ни да го зголемиме овој број и да го направиме голфот позелен! Ефективни : Премиум рециклирани и реновирани топчиња за голф од водечката светска компанија за користени топчиња за голф, Пг Голф, се подостапни во споредба со новите топчиња за голф. Донесен од Пг Професионален Голф, извор за користени топчиња за голф ширум светот, сервисирајќи над 200. Тоа помага да се зачува енергијата и да се намали јаглеродниот отпечаток поврзан со производство на нови топчиња. Тие не само што обезбедуваат пријатно искуство со голф, туку и демонстрираат посветеност на одржливоста. Сличност на перформансите : Користените И Рециклирани топчиња за голф се дизајнирани да настапуваат слично како и новите топчиња.