College Collection Womens Gracelle Повлечете се на високи пумпи за пети на стилото
  • Обновено

College Collection Womens Gracelle Повлечете се на високи пумпи за пети на стилото

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Безвременски, елегантен и неверојатно стилски, потпетицата Грејсел од колекцијата на списанија. Овој патент вегански кожен чевли може да додаде софистициран допир на вашата гардероба благодарение на зашилените пети и истегнување на каишот на глуждот. Зашилената пети и тенка пета за пумпа го комплетираат дизајнот за луксузен изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.