Уникатни поволни цени за женска вратоврска боја чипка на сандали со потпетици
  • Обновено

Уникатни поволни цени за женска вратоврска боја чипка на сандали со потпетици

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ултра-телените ленти го мавтаат вампирот и околу глуждот на овие едвај, модерни сандали со мода, дизајнирани со отворена пети и потпетици. Наменето да донесе висина на кој било изглед, овој стил може да се облече нагоре или надолу. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Должина на стапалото - Пета Висина6 - 4 - 36 - 9 3 8/97 - 5 - 37 - 9 1/4 - 3 8/97.5 5,5 38 - 9 1/2 3 8/98.5 6,5 39 - 9 5/7 - - 3 8/99 - 7 - 40 - 10 3 8/910 - 8 - 41 - 10 1/4 3 8/9 Единствени поволни цени женска вратоврска боја чипка за бојадисување на пета од стилети ВАМП : Цветни печатени; Аутсала : гума; Потпетици : апс. Цветни печатени. Врзана боја. Отворена пети. Чипка нагоре. Стилето потпетици сандали.