Динс земја свежо црно орев квадрат
  • Обновено

Динс земја свежо црно орев квадрат

DEN 117.12

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сладолед, црн орев, кутија 1,75 QT ореви во сладолед со вкус на орев. Класични вкусови на сладолед. Од 1925 година. Прашања или коментари? Јавете се на 1-800-395-7004. Чувајте замрзнати. Содржи : орев, млеко. 1,75 QT (1,65 л) Френклин Парк, ИЛ 60131 800-395-7004 сладолед, црн орев, класичен. Ореви во сладолед со вкус на орев. Класични вкусови на сладолед. 100% вистински сладолед. Од 1925 година. Прашања или коментари? Јавете се на 1-800-395-7004.