Kemps® Mint Cow Tracks Tracks Ice Cream - 1. qt
  • Обновено

Kemps® Mint Cow Tracks Tracks Ice Cream - 1. qt

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кемпс нане кравјо патеки сладолед има минијатурни чоколади исполнети крави, вртено со густа фудж во крем сладолед од нане. Со ова вкусно и освежувачко задоволство, никогаш не можете да тргнете наопаку. Избришете чинија за совршен летен третман или уживајте во кое било време од годината за сладок третман. Направено со крем свеж од локални семејни фарми. Квалитетен сладолед од 1914 година. 100% сопственост на земјоделец. Чувајте замрзнати. Совршен спарен со сите ваши омилени слатки третмани.