Исечете го преголем врв на женски јазик со долги ракави
  • Обновено

Исечете го преголем врв на женски јазик со долги ракави

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучете го вашиот волумен на стилот во овој преголем врв од лажичката што тече со шутли и бел, разнишани ракави. Лесната, ткаена ткаенина ве одржува пријатно во текот на денот. Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. одговара : преголема. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Tassel врски на вратот, детали за руфла по должината на јарем и ракавите; Еластични манжетни. Ископување на јарем од лажички преголем врв за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.