Лажички предниот дел од предниот дел на жените
  • Обновено

Лажички предниот дел од предниот дел на жените

DEN 591.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сметаме дека ова е почеток на нешто сензационално. Сместениот преден врв на Scoop нуди покачен обичен изглед кога е поврзан со фармерки и подготвен изглед за бизнис кога е поврзан со дното на фустани. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : Стил на пуловер со копчето за грб на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Смешен преден панел. Лажичката се смееше предниот дел за жените. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.