Алера Челик Жица Ѕид Полица Решетката, 48w 18d 7-1 2h, Сребро
  • Обновено

Алера Челик Жица Ѕид Полица Решетката, 48w 18d 7-1 2h, Сребро

DEN 527.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврста заварена челична ѕидна жичана полица со шипка за облека обезбедува исклучителна цврстина и стабилност. Отворениот дизајн овозможува циркулација на воздухот и спречува таложење прашина. Вклучува полица, држачи за полици, шипка за облека и шаблон за монтирање за лесно и рамномерно поставување ѕид. Цврста заварена челична ѕидна жичана полица со шипка за облека обезбедува исклучителна цврстина и стабилност.