КВАНТНО Складирање WR63-2130SG-5-Полица Галванизиран Челик Цврсти Полици Единица, во
  • Обновено

КВАНТНО Складирање WR63-2130SG-5-Полица Галванизиран Челик Цврсти Полици Единица, во

DEN 1584.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики цврстите полици се решение каде нечистотијата, прашината и излевањето се потенцијално прашање.Цврстата рамна површина овозможува складирање од мали до големи предмети, а периметарот на морскиот раб спречува истурање.Челикот со двојни рабови и дава на цврстата полица одлични карактеристики на јачина.Сите единици на цврсти полици се состојат од 5 полици и 4 столбови.Заврши-Галванизиран Челик-600 фунти.Надворешна Димензија - 21 х 30 х 63 инчи.- SKU : QTMG4554 КВАНТНО Складирање WR63-2130 SG-5 5-Полица Галванизиран Челик Цврсти Полици Единица, 21 x 30 x 63 во.