Саудиски Почетоци 35 - Полица Стандардна Библиотека, Брук Цреша Заврши
  • Обновено

Саудиски Почетоци 35 - Полица Стандардна Библиотека, Брук Цреша Заврши

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модел # 416438. Има место за сите ваши работи! Оваа разноврсна полица за книги со 3 полици изгледа делот без разлика каде стои во вашиот дом? Во дневната соба, вашата канцеларија, па дури и по ходникот. Инженерска конструкција на дрво.Дали недостатокот на простор за складирање ве спушта? Можеме да го поправиме тоа! Дајте му на вашиот дом дополнителен простор за складирање што му е потребен додека додавате прекрасен стил и дизајн со оваа библиотека со 3 полици од колекцијата Почетоци. Потребно Е Склопување. Големите полици се идеални за складирање и прикажување на различни предмети како вашата омилена колекција романи, канти за снабдување, работни врзива и фотографии од вашето семејство и пријатели. Оваа библиотека со цреши има две пространи, прилагодливи полици кои имаат можност да се движат на различни височини за да создадат флексибилно складирање за предмети од сите форми и големини. Можете исто така да ја користите горната површина на оваа дабова библиотека за дополнителен простор за други разни предмети. Саудиски Почетоци 3 Полица Библиотека, собрани димензии : 24.