Борам Техника Скали Коцка Библиотека
  • Обновено

Борам Техника Скали Коцка Библиотека

DEN 763.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Книги, списанија, нокти, занаетчиски предмети - доколку ги имате, Библиотеката Бораам Техника Скали Коцка може да ја чува. Петнаесет коцки (пет полици поделени во три колони) го олеснуваат организирањето, додека чистите, модерни линии и изборот на завршница му даваат на вашиот простор шик раб. Изработени од инженерско дрво. Димензии : 47 W x 11d x 77.5 H во. Изработено од инженерско дрво со конструкција за заклучување на камери. Вашиот избор на достапни двобојни завршетоци. 15 коцки; 5 полици поделени во 3 колони. Капацитет на тежина на полицата : 70 килограми. Заоблени рабови за спречување на абење. Дел Од Колекцијата Техника. Потребно е собрание.