симу Нерѓосувачки Челик Прстени За Мажи Жени Прсти Животни Форма Гиф Кристал Був Прстени Накит Прстен Креативен Цртан Филм Љубов Прстени Секојдневниот Прстен За Ж
  • Обновено

симу Нерѓосувачки Челик Прстени За Мажи Жени Прсти Животни Форма Гиф Кристал Був Прстени Накит Прстен Креативен Цртан Филм Љубов

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење, вашето разбирањеприлики : Секојдневно Носење, Пазарење, Патување, Забава итн.Був прстен може да го носат на годишнината бенд, бенд, изјава прстен, или десната рака моден прстен.Посебен дизајн и уникатна структура.Модерен и стил.Був изјава Прстен За Девојки Жени, Врежани Те Сакам.1 Х Прстенпоради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! и висок квалитет.Материјал : Легура.Големина : 6,7,8,9,10. Ве молиме Дозволете 1-3мм Грешка Поради Рачно Мерење, Вашето Разбирање прстени за жени ангажман прстени за жени венчални прстени за жени. 1 Х прстен златни прстени за жени прстени за жени големина 9 прстени за жени големина 10. Посебен Дизајн И Уникатна Структура.Модерен И Стил. прстени за жени големина 7 прстени за жени големина 8 прстени за мажи. Прилики : Секојдневно Носење, Шопинг, Патување, Забава Итн. венчални прстени за мажи златни прстени за мажи прстени за мажи нерѓосувачки челик. Големина : 6,7,8,9,10. прстени за мажи прстени за мажи модни прстени за мажи во собата.