Обетки од месинг со солза на златен тон со амрита Синг со фацетирани тиркизни мониста
  • Обновено

Обетки од месинг со солза на златен тон со амрита Синг со фацетирани тиркизни мониста

DEN 3311.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие елегантни обетки имаат класична силуета со солза, измешана со живописни австриски кристали, и детали за месинг на златен тон. Материјали : месинг со златен тон, австриски кристал и смола. Затворање : После назад. Мерења : Должина : 1,25 "x ширина .5". Хипоалергичен. Овие елегантни обетки имаат класична силуета со солза, измешана со живописни австриски кристали, и детали за месинг на златен тон.